1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Тепање досада

Дискусија во 'Канта' започната од DamaVoPizami, 7 август 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. DamaVoPizami

  DamaVoPizami Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 август 2011
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Дајте женски давајте некои совети што да правам ќе се полуди више :rofl: Кажете ми некои идеи како да си ја победам досадава..деновиве ко години ми се чинат..сите по одмори ја си скапав дома.Досаден фејсбук досадно е веќе се кажете некоја нова идеја си барам веќе подолго време :D
  ..xoxo..
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.703
  Допаѓања:
  65.025
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.