Теранова.

Дискусија во 'Канта' започната од v.i.e, 17 јули 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. v.i.e

  v.i.e Активен член

  Се зачлени на:
  17 јули 2012
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  6
  Драги мои.. :) Jас сум нова во форумот и се надевам дека добро ќе се дружиме :) Сакам да ве прашам дали купувате алишта од теранова ? јас искрено не го сакам многу тој бренд .. бидејки што и да купам не е квалитетно, но секогаш ќе најдам нешто убаво и го купувам, иако знам дека не е квалитетно |(
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.527
  Допаѓања:
  51.186
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.