1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

ТестДаф (Ц1)

Дискусија во 'Образование' започната од Butterfly55, 19 јануари 2013.

 1. Butterfly55

  Butterfly55 Активен член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2012
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  Ако има некој што го полагал испитот ТестДаф го замолувам да ме информира дали е тешко и кои теми беа зададени во текстовите, за пишување и на кои теми требаше усно да одговараш.

  Благодарам однапред