1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Тетоважи

Дискусија во 'Канта' започната од AndyHipst, 24 мај 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. AndyHipst

  AndyHipst Активен член

  Се зачлени на:
  13 мај 2014
  Пораки:
  20
  Допаѓања:
  6
  Па вака, јас сум многу голем љубител на тетоважи и затоа ја создадов темава.
  Незнам колку сум ја погодила, а можеби има и друга ваква тема. Ако има оваа веднаш во канта :D
   
 2. Summerlover

  Summerlover Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  5.531
  Допаѓања:
  34.902
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.