babylove овошни кашички

Тик Ток

Дискусија во 'Канта' започната од Kimberly11, 23 јануари 2021.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Kimberly11

  Kimberly11 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 септември 2015
  Пораки:
  4.475
  Допаѓања:
  19.313
  Пол:
  Женски
  Каков став имате за оваа апликација?
  Најнова вест во светот е тоа што малолетно девојче правело предизвик на тик ток и се задушило. Според мене треба веднаш да се забрани затоа што највеќе ја користат малолетни деца и има многу неприкладна содржина за нив.
  Ако е дупла бришете :)
   
 2. cresa-jagoda

  cresa-jagoda Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  9 јуни 2012
  Пораки:
  5.824
  Допаѓања:
  28.106
  Пол:
  Женски
  https://forum.femina.mk/threads/tiktok.31712/page-4#post-5406075
   
  На Kimberly11 му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.