1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Титулата за најтрол на фемина и/му припаѓа на...

Дискусија во 'Канта' започната од Natural91, 5 август 2018.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Natural91

  Natural91 Активен член

  Се зачлени на:
  12 октомври 2017
  Пораки:
  59
  Допаѓања:
  199
  Пол:
  Женски
  Форумот важи за виртуелно анонимно катче кое дозволува доволно слобода за манипулација па затоа секојдневно по форумите среќаваме таканаречени интернет тролови кои имаат за задача константно да се контраат и да изненадуваат со нивните изопачени мислења со цел да предизвикаат лавина од негативни емоции кај мнозинството со што они стануваат "главни ѕверки" во "темата" и би се почувсувувале значајно и во центарот на вниманието ако не во реалниот барем во виртуелниот свет. :D
   
 2. Natural91

  Natural91 Активен член

  Се зачлени на:
  12 октомври 2017
  Пораки:
  59
  Допаѓања:
  199
  Пол:
  Женски
  Па феминки, на кого да му ја доделиме титулата?
   
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.102
  Допаѓања:
  56.260
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.