babylove овошни кашички

Тонио Сан

Дискусија во 'Групи и изведувачи' започната од blueeparadise, 10 септември 2014.

 1. blueeparadise

  blueeparadise Популарен член

  Се зачлени на:
  22 октомври 2010
  Пораки:
  3.005
  Допаѓања:
  5.275
  Разгледував по темите но освен за ЛД Пистолеро не начекав некоја тема за Тонио, за мене омилениот лик од момците. :)

  Последниов месец се запознавам со македонскиот рап, и Тони беше еден од првите ликови што ги заслушав, после Страјк и воопшто Легија. Не можам да поставувам линкови, ама прва и омилена песна од него ми е Бенг бенг, после Дневникот на еден воен поет, Одмазда, Драма, Никогаш, Совет, Пријатели..

  Плус и комшии сме па мора да го поштувам. :lol:

  Вашето мислење? :)
   
 2. Yeeah

  Yeeah Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јули 2012
  Пораки:
  494
  Допаѓања:
  2.645
  Го обожавам ! Многу моќен тип ми е,абе срцее ^_^