1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Топ листа на најпосакувани мажи

Дискусија во 'Канта' започната од LadyBug.k, 14 јануари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. LadyBug.k

  LadyBug.k Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 октомври 2010
  Пораки:
  34
  Допаѓања:
  13
  Пишете ги 10-те (познати) мажи што ги сметате за најзгодни.
  После 1 месец ќе направиме вкупна топ листа(тој што е најмногу пати во топ листите ќе биде the winner и т.н и т.н) Еве јас сум доброволец да ги соберам гласовите на 14 феб. ;) Let's have some fun! ;) ;)

  Еве јас ќе почнам со мојата листа:

  1.Patrick Dempsey
  2.Влатко Гроздановски
  3.Justin chambers
  4.Тони Зен
  5.David Beckam9стариот добар бекам ;) )
  6.Christiano Ronaldo
  7.Tom Cruise
  8.Steven Gerard
  9.Iker Casillas
  10.Olando Bloom
   
 2. julie77

  julie77 Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2010
  Пораки:
  5.566
  Допаѓања:
  20.044
  Еј аман од вакви теми! :devil:
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.