1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Торенти за симнување филмови

Дискусија во 'Филм и ТВ' започната од imorena, 6 јули 2011.

 1. imorena

  imorena Популарен член

  Се зачлени на:
  29 октомври 2010
  Пораки:
  392
  Допаѓања:
  2.064
  Пол:
  Женски
 2. Shery

  Shery Популарен член

  Се зачлени на:
  15 декември 2010
  Пораки:
  1.895
  Допаѓања:
  4.519
  Пол:
  Женски
  Последен филм што го гледав е...

  Да, на замунда често знаат да заебаваат со филмови
  Јас од таму го симнав и го имаше до многу скоро време, ама...
  Или почекај некој период, валјда ќе го има со многу добра слика или пак симни си го од друга страна
  Девојчето над мене има постирано линк
   
 3. JuLleE

  JuLleE Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 јануари 2010
  Пораки:
  14.968
  Допаѓања:
  213.084
  Последен филм што го гледав е...

  Јас симнувам од rar.bg, побрзо ставаат филмови. Таму го има филмот на убава снимка.
   
 4. milicka19

  milicka19 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 март 2010
  Пораки:
  398
  Допаѓања:
  116
  Пол:
  Женски
  Сајтови за симнување на филмови

  Ај некој ако знае торент за сексот и градот 2 ама играниот филм во абу даби што е неможам никако да го сметнам и тој. Сметнав еден филм ми бара некој вид плеер се изнервирав многу :@
   
 5. Shery

  Shery Популарен член

  Се зачлени на:
  15 декември 2010
  Пораки:
  1.895
  Допаѓања:
  4.519
  Пол:
  Женски
  Повели ;)
  http://zamunda.net/details.php?id=237363&hit=1
   
 6. milicka19

  milicka19 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 март 2010
  Пораки:
  398
  Допаѓања:
  116
  Пол:
  Женски
  µTorrent преку ова сметнувам филмови не сум логирана на замунда незнам како треба со тоа да се работи ако можи малку помош :)
   
 7. milicka19

  milicka19 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 март 2010
  Пораки:
  398
  Допаѓања:
  116
  Пол:
  Женски
  Го најдов и ви благодарам на “помошта“.
   
 8. milicka19

  milicka19 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 март 2010
  Пораки:
  398
  Допаѓања:
  116
  Пол:
  Женски
  Последен филм што го гледав е...

  Ај ако можи торент за филмов
   

  Прикачени фајлови:

 9. Isaak

  Isaak Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јули 2010
  Пораки:
  85
  Допаѓања:
  45
 10. lolyta777

  lolyta777 Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2011
  Пораки:
  2.337
  Допаѓања:
  6.896
  Пол:
  Женски
  Mи треба торент за цртаниот филм Аладин1 од В.Дизни, неможам да го најдам :@ ...сакам за ќерка ми да го симнам...(ги симнав Пепелашка, Снежана, Заспаната убавица, Убавицата и ѕверот, Малата сирена...уште овој ми остана) малку помош може :?: :)
  [​IMG]
   
 11. EleMental

  EleMental Популарен член

  Се зачлени на:
  16 мај 2011
  Пораки:
  753
  Допаѓања:
  4.240
  Повелете

  http://btjunkie.org/torrent/Aladdin-199 ... bfc48e0881
   
  На lolyta777 му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Trendafilka

  Trendafilka Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  5.941
  Допаѓања:
  27.578
  Дечки, што се мачите одделно по веб страници, а кога ќе ја прочитам Замунда, црева ми се вртат... зошто?
  http://torrentz.eu/

  Го пишувате насловот, кликате search и ви излегуваат сите страни каде што е аплоудиран филмот.
  Читнете некој коментар, сите се вистинити, за сликата мислам и симнувајте.
  Јас најчесто симнувам од monova, piratebay, btjunky.
  Ама и на другите страници се достапни филмовите.
  :)
   
  На Shana му/ѝ се допаѓа ова.
 13. Shana

  Shana Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2011
  Пораки:
  794
  Допаѓања:
  1.503
  Се слагам со Трендафилка, само што доколку во листата ја има 1337x.org одам на таа страна бидејки има screen shots и се гледа квалитетот на снимката, посебно за новите филмови кои се снимани со камера.
   
  На Trendafilka му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Dgirlll

  Dgirlll Популарен член

  Се зачлени на:
  1 септември 2010
  Пораки:
  953
  Допаѓања:
  7.286
  Пол:
  Женски
  Барам филм

  Можи ќе ја утнам темата ама незнам каде да прашам.

  Ако има некој најдено уба снимка од Тhe Hangover part 2 ако сака да ми даде торент. Оти јас го симнав 2 пати ама само џабе трошам нет оти снимките катастрофа се. Фала однапред :)
   
 15. Mimi123

  Mimi123 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2010
  Пораки:
  1.015
  Допаѓања:
  1.186
 16. milicka19

  milicka19 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 март 2010
  Пораки:
  398
  Допаѓања:
  116
  Пол:
  Женски
  И јас исто така како тебе го симнав 2 пати и снимките се катастрофа ако некој знае нека ни каже бидејќи филмот е навистина преубав :)
   
 17. s.a.n.y.a

  s.a.n.y.a Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 август 2011
  Пораки:
  64
  Допаѓања:
  16
  каде можам да го гледам/симнам a walk to remember онлајн?
  ако може,но немора да биде со превод
   
 18. Dulceee

  Dulceee Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јули 2011
  Пораки:
  898
  Допаѓања:
  1.954
  Пол:
  Женски
  Исто и јас го барам овој и плус ако некој го има најдено Mr. Popper's Penguins со убава снимка, плис, ај нид ит соу мач.
   
 19. sweetyears

  sweetyears Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 септември 2010
  Пораки:
  243
  Допаѓања:
  45
  Торент за осмата сезона на Очајни домаќинки?
   
 20. femina90

  femina90 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  3.997
  Допаѓања:
  2.339
  Осма сезона уште се снима, торент нема :)
   
  На sweetyears му/ѝ се допаѓа ова.