1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Торони (Грција)

Дискусија во 'Патувања и одмори' започната од L.TheQueen, 8 септември 2017.

 1. L.TheQueen

  L.TheQueen Активен член

  Се зачлени на:
  27 август 2017
  Пораки:
  31
  Допаѓања:
  15
  Пол:
  Женски
  Најубавото место на третиот крак во Грција.Дали некогаш сте го посетиле и како ви се допаѓа?
   
 2. darcy

  darcy Популарен член

  Се зачлени на:
  14 февруари 2011
  Пораки:
  2.177
  Допаѓања:
  5.892
  Не е на третиот крак :)
   
 3. L.TheQueen

  L.TheQueen Активен член

  Се зачлени на:
  27 август 2017
  Пораки:
  31
  Допаѓања:
  15
  Пол:
  Женски
  Се извинувам грешка е на вториот е
   
 4. stetoskop

  stetoskop Форумски идол

  Се зачлени на:
  11 мај 2011
  Пораки:
  5.319
  Допаѓања:
  169.757
  Plazata e ok..hotelot Blue sea e ok...na samata plaza e...ama navecer ..tapa e...edna ulica ...nekolku prodavnicki...so kola odevme navecer u okolnite mesta...
  Ne bi otisla nikogas poveke...
   
  На L.TheQueen му/ѝ се допаѓа ова.
 5. jagodka.18

  jagodka.18 Популарен член

  Се зачлени на:
  21 март 2013
  Пораки:
  845
  Допаѓања:
  606
  Здраво, годинава плнираме да го посетиме Торони па секоја информација ми е добредојдена. Планираме да одиме 4ца возрасни па највеќе ме интересира околу смештајот околу 15 август, колку се движат цените на апартманите,бидејќи ќе одиме со кола, па дали би ми препорачале на лице место да бараме смештај?