Трајче Горѓиев

Дискусија во 'Групи и изведувачи' започната од anichka94, 15 март 2015.

 1. anichka94

  anichka94 Популарен член

  Се зачлени на:
  18 мај 2012
  Пораки:
  1.821
  Допаѓања:
  7.038
  Што мислите за темава !?
  Јас мислам дека ова чудо од дете заслужува тема :D
  Тука може да коментираме за неговите настапи,што мислите за неговата идна кариера.
  Гледам има огромна гледаност на Youtube.


   
  На cresa-jagoda, Lovy1, anina и 3 други им се допаѓа ова.
 2. mackica1

  mackica1 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2012
  Пораки:
  467
  Допаѓања:
  1.713
  Пол:
  Женски
  Не го следам натпреварувањето ама слушнав неколку негови настапи и немам зборови детево има светски глас, ја ретко се импресионирам ама детево е чудo, ме запрепасти.. со ваков глас мислам дека треба да просперира некаде надвор..зошто овде не се цени квалитет..

   
  На cresa-jagoda, anina и anichka94 им се допаѓа ова.
 3. anichka94

  anichka94 Популарен член

  Се зачлени на:
  18 мај 2012
  Пораки:
  1.821
  Допаѓања:
  7.038


  Песнава од Лозаноски скоро и никој да не ја знаеше.
  Овде кога го слушнав мислам дека посакав да го извадам од екран и да го изнагушкам.
   
  На cresa-jagoda и zuto им се допаѓа ова.
 4. kjukli

  kjukli Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 ноември 2014
  Пораки:
  3.048
  Допаѓања:
  28.607
  Пол:
  Женски
  Баш е чудо од дете. Ептен е мил, да земеш да го изгњавиш. Се ежам секогаш кога ќе го слушам, не ми се верува колку добро пее.. Навистина се изненадив со Ѕвездичките, позитивно секако, колку преубави гласови имаат децава 8-| па некои веќе оформени пеачи со големи кариери не знаат така да пеат :x Секоја чест! Се надевам само дека не само Трајче,па и останатите деца нема да ги исфорсираат прерано и да им го одземат детството.
   
  На cresa-jagoda му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Stories

  Stories Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 февруари 2015
  Пораки:
  136
  Допаѓања:
  975
  Пол:
  Женски
  Super e Trajce.So kakva lesnotija pee tolku ubavo,bravo.Bojata na glasot mu e "stranska"sto bi rekla jas.
  Ama nekako nema nekoja ekspresija na liceto.Ili samo mene taka mi izgleda.Ima vreme mal e uste,mozda so prvata devojka ke dojdat poveke emocii niz pesnite.:)
   
  На anina, cresa-jagoda и anichka94 им се допаѓа ова.
 6. Lella

  Lella a blasphemous bitch Член на тимот

  Се зачлени на:
  2 јануари 2013
  Пораки:
  4.883
  Допаѓања:
  26.500
  Пол:
  Женски
  Мислам дека не е дозволено да има тема за него се’ уште, исто беше и со Даниел додека беше во натпреварувањето. :^)
  Инаку, нема што да се каже, се’ е кажано, прекрасен глас има. Тоа е... магија како пее, дури да не ти се верува. Има талент, и само напред, сцената е негова!
   
  На anichka94 му/ѝ се допаѓа ова.
 7. srhsejbsk

  srhsejbsk Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2014
  Пораки:
  1.557
  Допаѓања:
  9.295
  Пол:
  Женски
  Одлично пее.Има талент, дај боже да успее во животов.Се труди и само напред :)
   
 8. Mimi123

  Mimi123 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2010
  Пораки:
  1.015
  Допаѓања:
  1.185
  Тажно е што вакви таленти кај нас не успеваат и немаат никаква иднина. Трајче исто како и со случајот со Даниел никој не го приметуваше се додека не настапи и не го открија други каде што ќе му се цени трудот и талентот. Му ја посакувам цела среќа да успее во она што го сака, но надвор од државава. Ептен е мил, скромен и срамежлив и има прекрасен глас.
   
  На cresa-jagoda и anina им се допаѓа ова.
 9. Gab!

  Gab! Активен член

  Се зачлени на:
  11 февруари 2015
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  58
  Пол:
  Женски
  Се гордеам со нашето струмичанче....И се чекам нешто необично од него.. :mm::mm::mm:
   
 10. katalina

  katalina Популарен член

  Се зачлени на:
  14 октомври 2010
  Пораки:
  1.569
  Допаѓања:
  690
  Пол:
  Женски
  Redovno go gledam,ne samo nego tuku i ostanatite i slobodno mozam da kazam deka e eden od favoritite.Ima veke zrel,oformen glas,poveke mu lezat stranskite pesni.Malce mi e povlecen,sramezliv na scenata,deluva kako da ima trema celo vreme(ne veruvam deka e taka). Mu posakuvam mn.uspeh ponatamu vo zivotot i karierata.
   
  На anina му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Oneo

  Oneo Популарен член

  Се зачлени на:
  13 декември 2014
  Пораки:
  533
  Допаѓања:
  2.290
  Пол:
  Женски
  Сите негови настапи што ги има на јутуб ги имам гледано и стварно преубаво пее, пресладок е, харизматичен...абе права душичка :$
  Се надевам ќе успее во животот да постигне нешто на музичко поле. Му посакувам среќа :sun:
   
 12. anina

  anina Популарен член

  Се зачлени на:
  17 март 2011
  Пораки:
  1.141
  Допаѓања:
  5.227
  Пол:
  Женски
  Одличен 5 за него(y)
  Го гледам детенцево на youtube постојано и стварно е супер. Намногу ми се допаѓа тоа што нема некоја трема и баш е опуштен во настапите:clap:. За дете на 13 години ова е голем залак ама супер се носи со него
   
 13. Askopje

  Askopje Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 октомври 2014
  Пораки:
  236
  Допаѓања:
  525
  Одлично пее,супер е!
   
 14. x-MajaEsposito-x

  x-MajaEsposito-x Популарен член

  Се зачлени на:
  8 март 2013
  Пораки:
  973
  Допаѓања:
  894
  Пол:
  Женски
  Детево има голем талент и ќе биде многу голема штета доколку ја испушти шансата која му е пружена. Браво Трајче!Со тебе сме:l: