1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Треви (Weeds)

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од CrAzZyYy, 10 октомври 2013.

 1. CrAzZyYy

  CrAzZyYy Популарен член

  Се зачлени на:
  31 октомври 2011
  Пораки:
  600
  Допаѓања:
  1.834
  Пол:
  Женски
  Пребарав се и за серијава тема не најдов. А стварно заслужува.

  Прекрасна драма/комедија која ќе ве насмее до солзи. А им ја препорачувам на оние кои знаат да уживаат во магијата на тревата xD (мала шала). Црнчиња има доста низ серијава ама се појавуваат и симпатични дечки.
  Во филмот се појавуваат:Mary-Louise Parke(Главната улога),Jeffrey Dean Morgan,Martin Donovan,Justin Kirk, Hunter Parrish(Најубавиот :D),Elizabeth Perkins, Tonye Patano.. И многу други меќу кои и главната глумица на New Girl Zooey Deschanel
  Вдовица со две деца нема начин како да го одржува семејството па одлучува да дила дрога. потоа серијата си носи заплети.Но дрогата си носи и свои проблеми, сплетки со мафија, полиција,кражби,долгови. Сето тоа прикажано од посмешната варијанта.Но дилањето нема да и биде доволно па ќе стане и поизводител... А тоа си носи свои проблеми.

  Дали и какви проблеми ќе и предизвика тоа што нејзината сосетка а вооедно и пријателка ќе стане градоначалник на местото и ќе спроведе кампањи против дрогата или пак врската со ДЕА агентот ќе дознаете доколку гледате.

  Оценка од мене 9/10


  [​IMG]
   
  На Mr.Lover му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Elena69221

  Elena69221 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 август 2011
  Пораки:
  2.352
  Допаѓања:
  3.509
  Пол:
  Женски
  Weeds(Треви)

  Има некој што ја гледал серијава? Се мислам дали да ја почнам :?:
   
  На Mr.Lover му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Mr.Lover

  Mr.Lover Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 ноември 2012
  Пораки:
  174
  Допаѓања:
  671
  Пол:
  Машки
  јас сум ја гледал ептен е јака да ја гледаш обавезно
   
 4. CoCoGiiiRL

  CoCoGiiiRL Популарен член

  Се зачлени на:
  15 ноември 2011
  Пораки:
  701
  Допаѓања:
  3.192
  Пол:
  Женски
  Мене не ми се свиѓа баш имам гледано неколку епизоди и прекинав :smirk:
   
 5. Mr.Lover

  Mr.Lover Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 ноември 2012
  Пораки:
  174
  Допаѓања:
  671
  Пол:
  Машки
  хаха секој си има различен вкус досега немав сретнато човек на кој не му се допаѓа weeds, но за се има прв пат
   
  На CrAzZyYy и CoCoGiiiRL им се допаѓа ова.