Тромбоцити

Дискусија во 'Здравствени проблеми' започната од Simona122, 12 септември 2018.

 1. Simona122

  Simona122 Активен член

  Се зачлени на:
  6 март 2018
  Пораки:
  63
  Допаѓања:
  5
  Пол:
  Женски
  Тромбоцитите ми се 164, ве молам кажете дали се помалку отколку што треба, има ли место за паника?
   
 2. olimpia

  olimpia Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 октомври 2013
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Nema mesto za panika, uzivaj , ne e toa nisto.
   
 3. Simona122

  Simona122 Активен член

  Се зачлени на:
  6 март 2018
  Пораки:
  63
  Допаѓања:
  5
  Пол:
  Женски
  Фала ти многу