1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Трофеи

Дискусија во 'За форумот' започната од Bright, 14 февруари 2010.

 1. Bright

  Bright Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  2.547
  Допаѓања:
  5.508
  Што значат трофеите :?:
   
 2. gwen

  gwen Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 декември 2009
  Пораки:
  265
  Допаѓања:
  78
  Во кој контекст??????????
   
 3. Bright

  Bright Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  2.547
  Допаѓања:
  5.508
  па видов кај некои членови пишува под аватарот, никот, бр. на мислењета.. и трофеи
   
 4. bilkata

  bilkata Администратор

  Се зачлени на:
  4 октомври 2008
  Пораки:
  349
  Допаѓања:
  1.677
  Трофеите се освојуваат на игрите на форумот ;)
   
 5. Bright

  Bright Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  2.547
  Допаѓања:
  5.508
  hihih воопшто не ми текна на тоа :lol: Благодарам на одговорот ;)
   
 6. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  3.017
  Допаѓања:
  5.753
  Пол:
  Женски
  Па нели има игри на форумот,епа ако имаш најмногу поени на некоја игра добиваш трофеј :)
   
 7. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  15.000
  Пол:
  Женски
  :party: го добив првиот трофееееј :dance:
   
  На babybelle, pamelche, Cacy и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 8. Cvetetto

  Cvetetto Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2011
  Пораки:
  2.834
  Допаѓања:
  1.890
  Пол:
  Женски
  Aх бе Сноу се отепав од игање и никако да те поминам !
   
 9. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  15.000
  Пол:
  Женски
  :lol: ;)
   
 10. Cvetetto

  Cvetetto Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2011
  Пораки:
  2.834
  Допаѓања:
  1.890
  Пол:
  Женски
  Сега на мајка ми ќе и ја дадам игава да ја игра и парм-парче ќе те направи :lol: 8) :$
   
  На Snow-Queen му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  15.000
  Пол:
  Женски
  ‘^ :) ајде....па таман после ја да се фрлам на нов предизвик
   
 12. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  24.888
  Допаѓања:
  163.442
  Пол:
  Женски
  Исто и јас хахахаха :lol: