1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Трудници со стил

Дискусија во 'Канта' започната од kolovoz, 26 јуни 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. kolovoz

  kolovoz Популарен член

  Се зачлени на:
  9 мај 2011
  Пораки:
  1.636
  Допаѓања:
  6.135
  До сега немало ваква тема(барем така мислам :^) )но тргнувајќи од бејби бумот што го зафати Холивуд последниве години ме интерсира која е според вас најубаво облечена трудница-трудница со стил
  се надевам во наредните години ке ја зафати и нашата естрада, тргнувајќи од тоа колку свадби се спремаат, па ќе биде забавно да се коментира...
  еве ги моите
  Хајди,Гвен, Анџелина, Клаудија и Џенифер
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 2. rossonerka

  rossonerka Популарен член

  Се зачлени на:
  13 април 2010
  Пораки:
  4.160
  Допаѓања:
  15.286
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.