1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Трудничко мени

Дискусија во 'Канта' започната од Snow-Queen, 31 мај 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  15.011
  Пол:
  Женски
  Незнам темава дали ќе преживее :D ама вреди да се проба.
  Мешенца внимавате ли на исхраната, што и како колку внесувате...? Што највеќе јадете.

  Пишувајте го вашето дневно мени, и на што ви бил дневниот акцент. :)
   
 2. minne03

  minne03 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 март 2013
  Пораки:
  197
  Допаѓања:
  48
  Jas se jadam i pijam ,,,duri i gazirano konzumiram no po malku ne mozam da izdrzam go sakam,,,nemam nekoe posednp meni sto ke mi tekne jadam,,najmnogu blago i gricki :worried:
   
 3. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  15.011
  Пол:
  Женски
  Доручек: домашна пица
  Ужина: чоко плазма
  Ручек; супа,пире,печена кокошка
  Ужина: кремче
  Вечера: јаболка
   
 4. butterfly.mk

  butterfly.mk Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јуни 2010
  Пораки:
  1.142
  Допаѓања:
  1.079
  ПРАСКИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ !!!!!!!!!!! мммммммммм
  Само не - домати,портокал,киви,грав,краставица - од ова ми се гади ненормално.
  Можно е праски,зелка салата со кечап одозгора ммм :P ,пица, благооо , понекогаш кока кола, хммм ... грицки порано да, сега не, супа да ... се трудам нееее многу калорично ... ама само се трудам :rofl:
   
 5. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.793
  Допаѓања:
  65.509
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.