babylove кашички

Трчање, 5к, маратони, трејл

Дискусија во 'Фитнес' започната од MrKJ, 6 февруари 2019.

 1. MrKJ

  MrKJ Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2018
  Пораки:
  75
  Допаѓања:
  163
  Пол:
  Машки
  Мислам дека нема ваква тема, а би била корисна, за сите љубители на трчање, рекреативно и за оние кои се натпреваруваат, во категории на 5 километри, полумаратони, маратони, планинско трчање трејл, ултра маратони и се друго.

  Ова би било место за разговарање за техники на трчање, подготовки, мотивација, цели, настани и се друго.
   
  На kikkki му/ѝ се допаѓа ова.