Тумблр

Дискусија во 'Канта' започната од Schizophrenia1, 4 април 2015.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Schizophrenia1

  Schizophrenia1 Активен член

  Се зачлени на:
  20 октомври 2013
  Пораки:
  34
  Допаѓања:
  36
  Пол:
  Женски
  Тумблр е вебсајт кој според мене е одличен каде можете да најдете повеќе видови на блогови во зависност во областа за која сте највеќе заинтересирани.
  Претежно се постираат слики, видеа и статуси и помага при тепање на досада, и искористување на слободното време. Од почеток ми се чинеше доста досаден ама некако се заразив хахахах :lol:
  Ја отворив темава со цел да ги споделуваме нашите блогови,да се фаловнеме мегусебно, и да поставуваме прашања при декорирање и користење на блогот.
   
 2. LittleChili

  LittleChili Популарен член

  Се зачлени на:
  29 мај 2013
  Пораки:
  501
  Допаѓања:
  2.138
 3. Schizophrenia1

  Schizophrenia1 Активен член

  Се зачлени на:
  20 октомври 2013
  Пораки:
  34
  Допаѓања:
  36
  Пол:
  Женски
  Не ја видов фала ти.. Сепак каде може да се избрише ова или треба да се пријави кај модератор?
   
  На LittleChili му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.