Турбо фолк

Дискусија во 'Канта' започната од KatWonderland, 23 мај 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. KatWonderland

  KatWonderland Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 јули 2011
  Пораки:
  120
  Допаѓања:
  48
  Пол:
  Женски
  Дали слушате турбо фолк? Во случај ако слушате дали имате некоја омилена песна или пак пејач/ка.
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.474
  Допаѓања:
  50.727
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.