УРИНАРНИ ИНФЕКЦИИ

Дискусија во 'Канта' започната од tinkerbelll, 9 декември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. tinkerbelll

  tinkerbelll Популарен член

  Се зачлени на:
  15 мај 2010
  Пораки:
  2.096
  Допаѓања:
  5.011
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.