1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Убава облека

Дискусија во 'Канта' започната од raww, 6 јуни 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. raww

  raww Популарен член

  Се зачлени на:
  18 март 2014
  Пораки:
  847
  Допаѓања:
  4.898
  Поставувајте слики од некои убави алишта или пак нешто што си имате купено. Ако е ваше тоа што сте го купиле можете да напишете и од каде :)
  Е вака нешто на пример.
   

  Прикачени фајлови:

 2. levely

  levely Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јуни 2011
  Пораки:
  912
  Допаѓања:
  900
  има слична тема мила :)
   
 3. raww

  raww Популарен член

  Се зачлени на:
  18 март 2014
  Пораки:
  847
  Допаѓања:
  4.898
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.