1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Убави пораки

Дискусија во 'Канта' започната од inimini, 16 октомври 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. inimini

  inimini Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 август 2011
  Пораки:
  215
  Допаѓања:
  69
  Здраво читав читав и еве решив да ви напишам нова тема. Ајде да ми помогнете да напишете порака. Да составите една убава порака но за пријателки, другарки. Ми треба за слава да ги поканам другарките но тоа да биде интересно составено, Убаво составено како разни разни пораки за родендени и друго. Благодарм однапред.
   
 2. Alanna

  Alanna Популарен член

  Се зачлени на:
  20 ноември 2010
  Пораки:
  1.120
  Допаѓања:
  480
 3. Likeopus

  Likeopus Активен член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2020
  Пораки:
  21
  Допаѓања:
  24
  Пол:
  Женски
  Сите да добијат зелена карта.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.