1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Уживам кога...

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од QweenSM, 6 август 2014.

 1. QweenSM

  QweenSM Форумски идол

  Се зачлени на:
  18 декември 2013
  Пораки:
  2.747
  Допаѓања:
  21.119
  Пол:
  Женски
  Ајде и една ваква интересна темичка. :D Ако не е во ред, канта.

  Во што уживате? Кога уживате?
  Јас на пример уживам кога некој нежно ми ја гали косата. Исто така уживам кога некој ме лаже, а јас ја знам целата вистина. :wasntme:
   
 2. Just.you

  Just.you Активен член

  Се зачлени на:
  10 јуни 2014
  Пораки:
  61
  Допаѓања:
  23
  Уживам кога...
  *ме галат нежно за косата ( исто како QweenSM )
  *кога ме лажат,а ја знам вистината ( исто како QweenSM )
  *сум на одмор :d:
  *јадам сладолед :D
  *ме фалат
  ехе има уште многу ама нема да можам до утре да ги допишам инаку овие се најважните :$
   
 3. Anabelle.Amorette

  Anabelle.Amorette Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 декември 2013
  Пораки:
  2.930
  Допаѓања:
  41.048
  Пол:
  Женски
  Исто како и претходните две феминки,уживам кога ми ја галат косата. :lol: Уживам кога слушам музика сама дома по цел ден,кога навечер се шетам со другарките до касно,кога јадам чоколади. :D
   
 4. QweenSM

  QweenSM Форумски идол

  Се зачлени на:
  18 декември 2013
  Пораки:
  2.747
  Допаѓања:
  21.119
  Пол:
  Женски
  И да, заборавив да кажам. Уживам кога спијам, а до мене имам 5 перници :wasntme: :D
   
 5. joy1

  joy1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  18.060
  Допаѓања:
  288.592
  Пол:
  Женски
  Уживам кога немам никакви обрски и денот можам раат да си го испланирам
  уживам во викендите,шетање по дукани
  Уживам кога со маж ми заедно го пиеме утринското кафе
  И со керка ми што и да правам уживам :)
   
 6. Mishela

  Mishela Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  19 август 2010
  Пораки:
  17.441
  Допаѓања:
  78.474
  Пол:
  Женски
  Уживам кога врне и кога капките дожд ми тропкаат по прозорот. :)
   
  На eliesaab му/ѝ се допаѓа ова.
 7. luci22

  luci22 Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јуни 2014
  Пораки:
  742
  Допаѓања:
  1.500
  Пол:
  Женски
  Уживам кога некој ме чешка.. кога сум сама дома.. кога немам обврски.. :D :$
   
 8. Katerinceee

  Katerinceee Популарен член

  Се зачлени на:
  15 јуни 2012
  Пораки:
  814
  Допаѓања:
  1.230
  Пол:
  Женски
  јас уживам кога читам книга :inlove:
   
 9. Joi

  Joi Популарен член

  Се зачлени на:
  6 август 2014
  Пораки:
  605
  Допаѓања:
  1.991
  Уживам кога спијам додека врне дожд |-)
   
 10. Perryetta

  Perryetta Нов член

  Се зачлени на:
  9 јуни 2014
  Пораки:
  0
  Допаѓања:
  0
  Узивам кога спиам а врне хехе :inlove:
   
 11. Ultimate.Shopper

  Ultimate.Shopper Популарен член

  Се зачлени на:
  31 март 2014
  Пораки:
  350
  Допаѓања:
  379
  Уживам кога надвор врне, а јас читам некоја книга и пијам топол чај, седната на креветот покрај прозорецот и покриена со кебе. :wasntme:
   
  На exoticgirl и eliesaab им се допаѓа ова.
 12. aways

  aways Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 март 2012
  Пораки:
  176
  Допаѓања:
  654
  Ужиавм кога денот го започнувам со тебе.Кога кафето ќе биде само детал кој го разубавува денот.
   
 13. GirlRose

  GirlRose Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 јануари 2014
  Пораки:
  4.382
  Допаѓања:
  22.566
  исто :inlove:
   
 14. arontt

  arontt Популарен член

  Се зачлени на:
  22 август 2012
  Пораки:
  363
  Допаѓања:
  487
  Уживам кога лежам на плажа и чувствувам како ме пече сонцето. 8)
   
 15. nikiiii

  nikiiii Популарен член

  Се зачлени на:
  22 август 2013
  Пораки:
  1.370
  Допаѓања:
  941
  За разлика од некои феминки, мразам кога ми чепкаат косата :tmi:
  инаку уживам кога надвор е се бело под снег, јас дома читам некоја романтична книга и пијам топло какао, уживам кога се санкам на снег (ова како помала сеа не се санкам ја туку братучедми го санкам и во тоа уживам) уживам кога играм монопол со пријателите хаха :rofl: уживам кога имам слободен час на училиште, уживам кога сум на плажа и пијам коктел, уживам кога јадам палачинки :lol:
  на овие ми текна, значи на овие најмногу уживам :rofl:
   
  На Аliсe му/ѝ се допаѓа ова.
 16. TheBlueMoon

  TheBlueMoon Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јули 2014
  Пораки:
  312
  Допаѓања:
  644
  Пол:
  Женски
  Уживам кога се бањам, кога читам, кога пливам, кога јадам сладолед ...
   
 17. MademoiselleB

  MademoiselleB Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 октомври 2013
  Пораки:
  214
  Допаѓања:
  398
  Уживам кога сум на море, кога сум на плажа и ќе пирне од негде свежо ветренце, кога ги слушам брановите..
  Уживам во долги прошетки (особено ноќни :lol: ) со некоја драга личност,
  уживам кога ми ја мијат косата на фризер :P , уживам кога на некој од семејството или блиски пријателки ќе им го разубавам денот...
  Уживам кога уживам.. :lol: :D :wasntme:
   
 18. bebeto93

  bebeto93 Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2014
  Пораки:
  432
  Допаѓања:
  165
  Уживам когааа некој ме фаќа во коса, нежбо ме гали по раката ии кога некој ме масира :inlove:
   
 19. Stefani999

  Stefani999 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 февруари 2012
  Пораки:
  702
  Допаѓања:
  602
  Koга некој ми го масира/чеша грбот
  Кога читам
  Кога слушам музика
  Кога свирам на гитарата
  Кога гледам ТВ
  Кога јадам нешто убаво
  Кога спијам
  Кога некој можам да го расположам или направам среќен

  Е само овие ми текнуват засега :rofl:
   
 20. Flower27

  Flower27 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2012
  Пораки:
  1.512
  Допаѓања:
  4.159
  Пол:
  Женски
  Уживам кога дишам чист воздух на планина. :)
  Уживам кога имам слободно време. :D
  Уживам кога сум на плажа. 8)
  Уживам кога пливам. :)
  Уживам кога ќе го најдам совршениот подарок за некоја драга личност. :wasntme:
  Уживам кога се подготвувам за на одмор. :)
  Уживам кога слушам музика. :music:
  Уживам кога ќе заврне многуу снег :D
  [​IMG]