1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Улогата,значењето и влијанието на модерните стилови ! ПОМОШ

Дискусија во 'Канта' започната од fensy, 18 април 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. fensy

  fensy Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јули 2010
  Пораки:
  64
  Допаѓања:
  10
  Имам да напишам краток есеј по музичко на тема : Улогата,значењето и влијането на модерните музички стилови во современиот фолклор. Помош што да пишувам ништо не ми доаѓа на памет . Благодарам однапред :* :* :*
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.