1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Универзитет "Гоце Делчев" Штип - Медицински факултет

Дискусија во 'Канта' започната од Miss666, 13 август 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Miss666

  Miss666 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јули 2011
  Пораки:
  1.095
  Допаѓања:
  2.508
  Пол:
  Женски
  Здраво девојки... Оваа тема ја отворив затоа што сакам да се запишам на медицинскиот факултет во Штип но не знам како се одвиваат работите таму. Ме интересира апсолутно се што сакате да ми кажете за овој смер посебно ако има некоја на оптометрија и очна оптика (смерот на кој јас сакам да се запишам)
  Какви се предавањата,професорите, дали е тешко за учење...
  Ги чекам вашите мислења...

  Благодарам однапред, поззз :rock:
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.036
  Допаѓања:
  55.822
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.