1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Уникатни парчиња во домот

Дискусија во 'Дом' започната од celebrityyy, 19 февруари 2013.

 1. celebrityyy

  celebrityyy Активен член

  Се зачлени на:
  16 февруари 2013
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  6
  Не видов ваква тема но ако има клуч :!: ;) .
  Темата е уникатно уредување на домот т.е да биде ункатно дизајниран со несекојдневни работи .

  Пример:

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  9.jpg[​IMG]
   
  На trendafilka2 и Bozica1980 им се допаѓа ова.
 2. Chimera

  Chimera Популарен член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2013
  Пораки:
  644
  Допаѓања:
  763
  Интересна тема [​IMG]
  [​IMG]
   
  На Matotheja и Christina.A им се допаѓа ова.
 3. xoxo..gossip-girl

  xoxo..gossip-girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 февруари 2013
  Пораки:
  472
  Допаѓања:
  642
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  занимливо :)
   
  На mims-89 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Chimera

  Chimera Популарен член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2013
  Пораки:
  644
  Допаѓања:
  763
 5. izabela63-64

  izabela63-64 Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 февруари 2013
  Пораки:
  108
  Допаѓања:
  44
  Може да ми дадете некој предлог за декорации за во спална соба(освен тапети за на ѕид) ? :)
   
 6. xoxo..gossip-girl

  xoxo..gossip-girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 февруари 2013
  Пораки:
  472
  Допаѓања:
  642
  [​IMG]
   
  На Saraa му/ѝ се допаѓа ова.
 7. xoxo..gossip-girl

  xoxo..gossip-girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 февруари 2013
  Пораки:
  472
  Допаѓања:
  642
  [​IMG]
   
  На Jeny и viktorija.manevaa им се допаѓа ова.
 8. Srekicka

  Srekicka Популарен член

  Се зачлени на:
  14 мај 2010
  Пораки:
  1.863
  Допаѓања:
  2.839
 9. An-na

  An-na Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 септември 2011
  Пораки:
  4.897
  Допаѓања:
  27.634
  Пол:
  Женски
  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
  :)
   
  На mims-89 и mentalist.mk им се допаѓа ова.
 10. Lella

  Lella a blasphemous bitch Член на тимот

  Се зачлени на:
  2 јануари 2013
  Пораки:
  4.925
  Допаѓања:
  26.767
  Пол:
  Женски
  [​IMG]

  хахах вака нешто? :wasntme:
   
 11. Jule.Sk

  Jule.Sk Популарен член

  Се зачлени на:
  28 мај 2011
  Пораки:
  1.314
  Допаѓања:
  734
  Пол:
  Женски
  Фантастично :inlove:
   

  Прикачени фајлови:

 12. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.896
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На mentalist.mk му/ѝ се допаѓа ова.
 13. duffi

  duffi Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 април 2011
  Пораки:
  11.522
  Допаѓања:
  133.883
 14. MIA-SK

  MIA-SK Популарен член

  Се зачлени на:
  18 октомври 2012
  Пораки:
  908
  Допаѓања:
  557
  Пол:
  Женски
   
 15. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.896
 16. eatpraylove90

  eatpraylove90 Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2015
  Пораки:
  550
  Допаѓања:
  858
  Пол:
  Женски
  Dali znaetre kade mozam da najdam vakva lampa dokaj 2000/3000 max 1645_h.jpg
   
 17. marchi-cool

  marchi-cool Популарен член

  Се зачлени на:
  23 април 2017
  Пораки:
  6.021
  Допаѓања:
  12.741
  Пол:
  Женски
  mene site sliki mi se dopadnaa,se e unikatno