1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Упис на факултет по основа на националност

Дискусија во 'Образование' започната од mynameissecret, 27 август 2012.

 1. mynameissecret

  mynameissecret Активен член

  Се зачлени на:
  24 август 2012
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  Ве молам да ми каже доколку знае некој колку плаќаат оние студенти кои се примени на факултет во квота на националност?