1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Утринско кафе

Дискусија во 'Канта' започната од nada-nada-nada, 29 ноември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. nada-nada-nada

  nada-nada-nada Активен член

  Се зачлени на:
  14 ноември 2011
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  2
  Denes nesto mi se sluci,e sega ke ti kazam...
   
 2. julie77

  julie77 Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2010
  Пораки:
  5.563
  Допаѓања:
  20.001
  Со должна почит спрема вас и возраста ама отварате непотребни теми. Имате еден куп теми различни, па таму оставајте коментари ... квалитетни.
   
 3. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.148
  А која е целта на темава, можеш да ми кажеш? Без вовед не може да има дискусија понатаму.
   
 4. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.148
  Темава сега ќе ја заклучам, и еве линк до правилата на форумот pravila-i-novosti/pravila-na-forumot-t44/
  Кога се отвора тема, треба да има некаква цел, наслов и вовед кои ќе бидат јасни и недвосмислени а со тоа и темата да поттикнува дискусија. Но, најпрво треба да се провери дали веќе има таква, а најлесно се проверува со пребарувачот на форумот search.php
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.