ФОН - Спортски Менаџмент

Дискусија во 'Образование' започната од Tina.Tinnka, 26 април 2014.

 1. Tina.Tinnka

  Tina.Tinnka Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2013
  Пораки:
  53
  Допаѓања:
  5
  Пол:
  Женски
  Дали има некој запишан на овој факултет? Ако има, кажете ми како е, дали е многу тешко? Што бараат на тој факултет?
   
 2. Madam-A

  Madam-A Популарен член

  Се зачлени на:
  10 мај 2013
  Пораки:
  1.591
  Допаѓања:
  7.989
  Сигурно е тешко.

  Бегај подалеку. СПАСИ СЕ! [​IMG]