Факултет за дизајн и технологии на мебел и ентериер

Дискусија во 'Канта' започната од TimTheMinion, 1 август 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. TimTheMinion

  TimTheMinion Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 август 2014
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  0
  Здраво девојки, јас сум нова на форумот.. Сакам да прашам дали некоја има во план да се запише на овој факултет оваа година?
   
 2. 1209

  1209 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2010
  Пораки:
  3.819
  Допаѓања:
  29.749
  Пол:
  Женски
  Не си морала нова тема да отвораш, има доста за овој факултет напишано и во другите теми.Пролистај, неколку пати дадов одговор, ако те интерериа нешто поконкретно, а го немам пошано тоа прати ми лп.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.