Факултет за дизајн на облека и кондури

Дискусија во 'Образование' започната од Sweetlove_0312, 26 февруари 2018.

 1. Sweetlove_0312

  Sweetlove_0312 Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 октомври 2017
  Пораки:
  969
  Допаѓања:
  9.934
  Пол:
  Женски
  Ако има ваква тема, нека оди во канта, а ако нема барам информации и совет за во Скопје каде има таков факултет, знам дека има во Фон ама сакам да се информирам и за други факултети ако има за тоа., и што точно треба да се полага на матура за тоа, каков успех е потребен, колку чини уписот.
   
 2. crimson

  crimson Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 декември 2011
  Пораки:
  3.652
  Допаѓања:
  49.163
  Пол:
  Женски
  Има смер на технолошки факултет.
   
  На Dadusicka му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Sweetlove_0312

  Sweetlove_0312 Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 октомври 2017
  Пораки:
  969
  Допаѓања:
  9.934
  Пол:
  Женски
  а дали е признат?
   
 4. crimson

  crimson Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 декември 2011
  Пораки:
  3.652
  Допаѓања:
  49.163
  Пол:
  Женски
  На kikkki му/ѝ се допаѓа ова.
 5. realGirl

  realGirl Популарен член

  Се зачлени на:
  25 мај 2014
  Пораки:
  1.372
  Допаѓања:
  6.675
  Пол:
  Женски
  И во Штип на УГД имаш ваков смер.
   
  На kikkki му/ѝ се допаѓа ова.