1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Факултет за електротехника и информациски технологии

Дискусија во 'Образование' започната од JJkeeper, 17 јуни 2013.

 1. JJkeeper

  JJkeeper Активен член

  Се зачлени на:
  14 мај 2013
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Па вака, јас сум матурантка, речиси завршив со полагањата и пред мене сега стои тешка одлука, факултет. Веќе долго време размислував за електро или финки, бидејќи искрено не се гледам на друго поле, донекаде и за ова се двоумам. Всушност, јас не знам што сакам, мислам причината поради тоа е недоволна информираност, па затоа би сакала да ве замолам да дадете коментар за електро, а секако може и за финки, и вашето досегашно или минато искуство, сериозно многу ќе ми помогнете.
   
 2. Red-Player

  Red-Player Активен член

  Се зачлени на:
  4 јули 2013
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  И јас исто така сум матурантка и Електро е мојот избор :rock: .Се двоумам за смерот на кој би аплицирала би сакала совет од некој со искуство од овој факултет ..
  п.с. завршив средно медицина за жал :@