1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Факултет за физичка култура- ДИФ

Дискусија во 'Образование' започната од pato, 26 јуни 2014.

 1. pato

  pato Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 октомври 2012
  Пораки:
  260
  Допаѓања:
  99
  Пол:
  Женски
  Сакам да се запишам на овој факултет па ако има некој што е на овој факултет би сакала малку да се распрашам. :D