1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Фемина трачеви

Дискусија во 'Канта' започната од Unfaithful18, 12 септември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Unfaithful18

  Unfaithful18 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2010
  Пораки:
  2.381
  Допаѓања:
  1.113
  Пол:
  Женски
  Темава нека послужи за да трачариме, оговараме, смееме :)
  Да не ги уништуваме останатите теми, кога сакаме да си кажеме што ни смета, да пооговараме некој трол, или да продискутираме за нечиј пост кога некој се изглупирал, или направил тотална утка :lol:
  Ако успее темава, би се овозможило голем број на теми да ги лишиме од оф-топици.
  Па девојки, повелете. :)
   
 2. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.993
  Имам и уште една идеја за темава. Да ставаме овде мислења што не изнасмеале. Не во смисла некој да исмејуваме, туку ако е смешен да се насмееме. Нешто како на блубери мислењето во Изненадување, ептен ме изнасмеа :lol:
   
 3. chicka

  chicka Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 мај 2010
  Пораки:
  1.277
  Допаѓања:
  97
  :clap: за темата! :bow:
  И да,идејата на оффи е добра...и јас се изнасмеав за блубери :rofl: не можев да се соберам!
  Па ајде да се фрлиме на трачарење. :lol: :*
   
 4. Unfaithful18

  Unfaithful18 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2010
  Пораки:
  2.381
  Допаѓања:
  1.113
  Пол:
  Женски
  Се сеќавате ли на трогателната приказна на Мимоза и господинот К?
  Само што прочитав еден пост во кој Мина ја фатила девојката со лага. Девојката во еден пост кажува дека била само со еден, а во наредниот дека има доста искуство со мажи:

  :^) :^) :^)

  Ова ме наведе да помислам дека можеби девојката ја измисли целата приказна, дали од досада, или чисто да види како ќе ја советуваме...
  Доколку е така, срам нека и е, тука има девојки со вистински проблеми, кои очајно бараат помош и совети, а таа нас да не замара со измислен проблем.
   
  На dzvezdicka и Swatkooo им се допаѓа ова.
 5. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.993
  Јас уште насловот кога го видов не ми беше за верба, затоа не ни напишав. Многу па јакиот проблем за разглабање. Ако се сакаат ќе се заедно, незнам што е поентата, демек цело време нешто ги спречува, ма дај шпански серии. Таму цело време ги спречуваше нешто главните улоги да се заедно |(
   
  На OzzyAngel му/ѝ се допаѓа ова.
 6. chicka

  chicka Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 мај 2010
  Пораки:
  1.277
  Допаѓања:
  97
  Пречката беше неговата девојка со која тој беше демек од сожалување.Беше спомнато па дури и силување,ако не грешам.Богами шпански серии |(
   
 7. skyAngel

  skyAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  16 август 2010
  Пораки:
  1.530
  Допаѓања:
  2.765
  Девојки ќе ми дадете ли линк за да прочитам што напишала блубери ? :^) Сакам да се насмејјам и јас :D
   
 8. Miss-Independent

  Miss-Independent Популарен член

  Се зачлени на:
  10 мај 2010
  Пораки:
  2.292
  Допаѓања:
  5.649
  Ја само да ве потсетам на маритна срцката :?: и да ве прашам се префрливте ли на вип и си уштедивте ли фармерки? :^)
  :D :D
   
  На sweety.86 му/ѝ се допаѓа ова.
 9. chicka

  chicka Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 мај 2010
  Пораки:
  1.277
  Допаѓања:
  97
  Кога ја читав мсилам дека мониторот ќе го сокршев!Такво нападно нешто,ај кажи си твое мислење и толку,а не да ги убедуваш луѓето и да му проповедаш.Башка и во сите области експерт беше.Кој ја знае сега што прави може со брат и или сестра и се мази :lol:
   
 10. OzzyAngel

  OzzyAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  17 март 2010
  Пораки:
  1.884
  Допаѓања:
  1.223
  хехехехех.... Чика, колешке ме изнасмеа!!!
  Стварно беше напаст девојката!

  Ама јас пак сакам да ја спомнам Лепотичката наша...
  знаете ли дека името на профилот и беше грешно напишано?? "Pretty" место Preety... :)
  А беше она многу образована... Па со тој братучедот, јак фраер... Знаете ли кој бил вујко и? Јас се сомневам во еден политичар кој многу си го сакам ама тој ли такви деца да има и внуки???
   
 11. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.993
  Ама никогаш нема да заборавам за Сесилија што ја нарече СЕКС ГУРУ :rofl: :rofl:
   
  На OzzyAngel му/ѝ се допаѓа ова.
 12. sweety.86

  sweety.86 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 март 2010
  Пораки:
  162
  Допаѓања:
  21
  Или можеби се лиже по мишки :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
   
  На OzzyAngel и Offspring им се допаѓа ова.
 13. Bokicka

  Bokicka Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 март 2010
  Пораки:
  691
  Допаѓања:
  690
  Леле, за Мартина срцката ни мила, стварно немам зборови... Мислам, јас разбирам се работеше за една исфрустрирана девојка која не знаеше просто како да привлече внимание, па почна со пишување на такви глупости, што кантар не може да ги измери... Не поверував во никој случај дека би била интимна со сестра и, меѓутоа самото тоа што го напиша беше толку одвратно, толку невкусно и болно, што и да се работи за најнормална личност, штом се шали со такви работи значи дека нешто не е во ред со нејзе!
   
 14. Speechless

  Speechless Популарен член

  Се зачлени на:
  14 април 2010
  Пораки:
  4.148
  Допаѓања:
  5.444
  Пол:
  Женски
  Прити си беше прича за сама себе.
  Она се знаеше :!:
  И нејзиното смајли не се заборава :!: :!: :!:

  :rofl: :rofl:
   
 15. sweety.86

  sweety.86 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 март 2010
  Пораки:
  162
  Допаѓања:
  21
  Па и после тоа нели Тигрица беше ако не се лажам :D
   
 16. Miss-Independent

  Miss-Independent Популарен член

  Се зачлени на:
  10 мај 2010
  Пораки:
  2.292
  Допаѓања:
  5.649
  Па уште прити сакаше да се здружи со мартина ви текнува :lol: на вести нели ќе не имаше 8) :D :D :D
   
  На sweety.86 му/ѝ се допаѓа ова.
 17. OzzyAngel

  OzzyAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  17 март 2010
  Пораки:
  1.884
  Допаѓања:
  1.223
  Ќе ми одговори ли некој?? :| :worried:
   
 18. viki44e

  viki44e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  1.988
  Допаѓања:
  1.087
  Абе јас мислам дека си измислувала и за вујкото министер :wasntme: :wasntme:
   
 19. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
  Ози, прити се пишува pretty,правилно го имаше напишано таа :)
  А што се слуши со маијана без Р, ја блокираа ли?
   
 20. Speechless

  Speechless Популарен член

  Се зачлени на:
  14 април 2010
  Пораки:
  4.148
  Допаѓања:
  5.444
  Пол:
  Женски
  Да да , многу нормално
  maijana.g - трол, навредување, препукување, вулгарност (05.09.2010).
  :D
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.