1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Фејсбук слики

Дискусија во 'Канта' започната од bluegirl7, 24 октомври 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. bluegirl7

  bluegirl7 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 мај 2011
  Пораки:
  754
  Допаѓања:
  930
  Мислам дека нема ваква тема ако има слободно избришете ја. Јас сакав само да прашам што мислите колку слики е доволно да ствите на фб? :)
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.513
  Допаѓања:
  58.916
  Пол:
  Женски
  seks/facebook-prostitucija-da-ili-ne-t1418/
  Се замолува авторот прво да провери дали постои иста/слична тема, а и да разгледа кој подфорум е најсоодветен за темата. Подфорумот спорт сигурно не е соодветен за ваква тема.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.