Физикална терапија

Дискусија во 'Здравствени проблеми' започната од Anie93, 17 јануари 2017.

 1. Anie93

  Anie93 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јули 2016
  Пораки:
  1.295
  Допаѓања:
  3.137
  Пол:
  Женски
  Здраво дечки. Не знам дали има ваква тема веќе, но ако нема еве нека остане. Ве замолувам да споделите искуства, мислења за места каде што се оди на физикална терапија, доктори кои работат таму, цени и слично :)
   
 2. Sanji4o

  Sanji4o Нов член

  Се зачлени на:
  24 март 2017
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  2
  Пол:
  Женски
  Во Прилеп има физикална, доколку е препорачано од доктор е бесплатно . На приватно има исто така кај Славе Димитриовски јас одам таму и навистина сум задоволна .. А за што физикална искривен рбет илии ?
   
 3. MissChievous

  MissChievous Популарен член

  Се зачлени на:
  5 март 2015
  Пораки:
  1.418
  Допаѓања:
  8.546
  Пол:
  Женски
  Дали за физикална терапија 10 денови по ред е стандардно да се плати 6000 денари (односно 600 од ден)? Станува збор конкретно за во "Ангеловски ПЗУ".
  Со повеќе личности со кои сум правела муабет и кои имаат идено на физикална, ми рекле дека платиле по 1500. Зошто овде е толку повеќе?