1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Фиксни протези

Дискусија во 'Канта' започната од girl.09, 7 декември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. girl.09

  girl.09 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 декември 2013
  Пораки:
  176
  Допаѓања:
  52
  Здраво дечки!
  Како што гледам масовно носите или сте носеле фиксни протези па сакам да прашам за цена и се за нив..ви благодарам однапред :) :D
   
 2. Barca-Gril

  Barca-Gril Популарен член

  Се зачлени на:
  2 јули 2013
  Пораки:
  870
  Допаѓања:
  925
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.