1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Филателистичко друштво

Дискусија во 'Литература и уметност' започната од macencef, 24 март 2019.

 1. macencef

  macencef Популарен член

  Се зачлени на:
  20 јуни 2011
  Пораки:
  1.654
  Допаѓања:
  2.283
  Пол:
  Женски
  Дали некој има информација за постоење на филателистичко друштво во Македонија