Филмовиии

Дискусија во 'Канта' започната од Cleobella, 3 јануари 2017.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Cleobella

  Cleobella Активен член

  Се зачлени на:
  2 јануари 2017
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  15
  Пол:
  Женски
  Со оглед на тоа дека на времево ништо друго не може да се прај освен сместување во најудобното кебенце, пуцки и некој добар филм, пишете некои ваши предлози на добри филмовии, ваши омилениии итд :wasntme::wasntme::wasntme:
   
 2. Kukla994

  Kukla994 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  3.949
  Допаѓања:
  45.429
  Имаш посебна категорија за филмовиии, серии - Филм и Тв ...разлистај, ке најш можеби нешто интересно
  :D
   
  На atala и Ketchup им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.