Филмови со скриени богатства

Дискусија во 'Филм и ТВ' започната од macam, 16 јануари 2013.

 1. macam

  macam Активен член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2013
  Пораки:
  51
  Допаѓања:
  3
  Дечки дали знаете некои интересни филмови со скриени богатства :D Јас нив ги обожавам па ако знаете кажете ми да гледам некој :*
   
 2. Lovatic

  Lovatic Активен член

  Се зачлени на:
  15 јануари 2013
  Пораки:
  16
  Допаѓања:
  2
  Хм..не сум многу по такви...но сепак најдобар таков ми е [​IMG]
  https://www.youtube.com/watch?v=qdFCjwcK8IE Еве ти го трејлерот 8)
   
 3. macam

  macam Активен член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2013
  Пораки:
  51
  Допаѓања:
  3
  Мммм... Фала ти :* интересен гледат ке го гледам па ке ти кажам дали ми се допадна... :) Фала ти мн. мн. мн. мн. мн. па ако имаш и некој друг предлог кажи ми го :****
   
 4. xxx-ba

  xxx-ba Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2012
  Пораки:
  364
  Допаѓања:
  263
  Супер е Journey, гледај го :)
   
  На macam му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Shery

  Shery Популарен член

  Се зачлени на:
  15 декември 2010
  Пораки:
  1.765
  Допаѓања:
  4.090
  Пол:
  Женски
  National treasure 2-та дела
  Повеќе е некако поврзано со историја на Америка, скриени траги за пронаѓање на богатство и слично
  Во секој случај интересни
  Ги препорачувам
   
 6. macam

  macam Активен член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2013
  Пораки:
  51
  Допаѓања:
  3
  Fala vi ke gi gledam :DD :*
   
 7. macam

  macam Активен член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2013
  Пораки:
  51
  Допаѓања:
  3
  Ovie gi imam gledano no sepak povtorno ke gi gledam :D
   
 8. l0vE...-love

  l0vE...-love Популарен член

  Се зачлени на:
  8 ноември 2012
  Пораки:
  575
  Допаѓања:
  142
  Пол:
  Женски
  И јас ги обожувам ..