1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Филмови

Дискусија во 'Канта' започната од Lily52, 3 април 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Lily52

  Lily52 Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 март 2013
  Пораки:
  144
  Допаѓања:
  36
  Ја тражев но немев да најдам ваква тема...

  Ве молам дајте некој Смешни филмови :rofl:
  Бидејки во последно време ми се гледа филмови но немжам да најдам некој смешни :rofl:
   
  На Maja.T му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Maja.T

  Maja.T Активен член

  Се зачлени на:
  3 април 2013
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Даа кажете и на мене ми е потребноо :)
   
 3. kravce

  kravce Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 јануари 2012
  Пораки:
  3.793
  Допаѓања:
  52.765
 4. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.316
  Допаѓања:
  17.232
  Пол:
  Женски
  Ама она не тражи комедија, туку тражи СМЕШЕН филм, мисли малце па и ти :rofl:
   
  На Hipica и kravce им се допаѓа ова.
 5. kravce

  kravce Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 јануари 2012
  Пораки:
  3.793
  Допаѓања:
  52.765
 6. black-angel

  black-angel Praefectus Vigilum Член на тимот

  Се зачлени на:
  14 декември 2009
  Пораки:
  2.604
  Допаѓања:
  4.369
  Пол:
  Женски
  Добро бре девојче 16,0000 теми отвори за истото и ти ги избришаа и ти пак ! Аман прорчкај низ форумот има ваква тема!!!
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.