Филмови

Дискусија во 'Канта' започната од Feminka22, 15 јануари 2015.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Feminka22

  Feminka22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 декември 2014
  Пораки:
  5.498
  Допаѓања:
  18.828
  Пол:
  Женски
  Не видов ваква тема па ќе прашам:
  КОЛКУ ЧЕСТО ГЛЕДАТЕ ФИЛМОВИ ?? (често поготово сеа за распустот)
  КАКОВ ЖАНР?? (комедија,акција,авантуристички,романса)
  ПРЕДЛОЖЕТЕ НЕКОЈ ?? (јас ги предложувам rush hour 1,2,3 ; tuxedo ; belle et la bette ; charlie`s angels
  ; armagedon ; home alone 1,2,3 ; )
   
  На angelche16 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. angelche16

  angelche16 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  1.844
  Допаѓања:
  7.590
  Пол:
  Женски
  Па гледам најмногу комедија, романса,
  Ќе го препорачам филмот Les visiterius леле каков смешен не знаете.
  Многу гопрепорачувам,.за опуштање е :D
   
  На Feminka22 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Janina

  Janina Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 август 2015
  Пораки:
  255
  Допаѓања:
  383
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.