1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Филм кој никогаш нема да ми стане досаден

Дискусија во 'Филм и ТВ' започната од Annika, 24 јануари 2010.

 1. Annika

  Annika Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2010
  Пораки:
  20
  Допаѓања:
  63
  кој ви е омилен филм и без разлика колку пати ќе го гледате никогаш нема да ви здосади :)
   
 2. mimaa

  mimaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 декември 2009
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  4
  AVATAR-filmot e mnogu ubav najubav go gledav pred edna nedela i filmot e prekrasen gledajte go nema da zazalite
  slusnete ja i oficijalnata pesna na filmot LEONA LEWIS - I SEE U mnogu e ubava i zalna pozz :)
   
  На NaAstorMajkata му/ѝ се допаѓа ова.
 3. m1adam-baterfla.j

  m1adam-baterfla.j Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  4
  <3 Titanik <3
   
  На Diamondkiss и love-222k им се допаѓа ова.
 4. Annika

  Annika Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2010
  Пораки:
  20
  Допаѓања:
  63
  мене никогаш нема да ми здодее 10 things i hate about you , го обожавам филмот го имам гледано могупати :)
  а инаку од каде го симна avatar веќе долго време го барам по интернет ;(
   
  На kockichka, Dream-Girl, lana666 и 13 други им се допаѓа ова.
 5. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.811
  лееее милион пати го имам гледано и уште толку и ќе го гледам
  исто и Гладијатор и Армагедон.... и уште многу други, ама еве овие вака поомилени ми се
   
  На Tiki-lolipop и DamnGirl им се допаѓа ова.
 6. angel.11

  angel.11 Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2010
  Пораки:
  44
  Допаѓања:
  26
  го има на thepiratebay.net откако излезе филм за две недели го стават и таму :D јас пред една недела го гледав the leap year неколку пати после го гледав заразен е.. а исто така го обожавам wild child
   
  На Adi888 и cupidsarow им се допаѓа ова.
 7. Sophy14

  Sophy14 Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2010
  Пораки:
  33
  Допаѓања:
  8
  definitivno nikogas nema da mi zdodee filmot pink panter 2. go imam gledano 100 pati i seushte ne mi e dosaden! :D
   
  На lusi17 и odbojkarka им се допаѓа ова.
 8. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.184
  Пол:
  Женски
  Posledniot Mohikanec ,filmov go obozavam.
   
  На Sorcha, Agaryulnaer, zhap4e и 2 други им се допаѓа ова.
 9. GoodGirl

  GoodGirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2010
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  7
  A Walk to remember :?
   
  На Pamela Daisy, CrazyGirl15, inlovergirl и 3 други им се допаѓа ова.
 10. magic

  magic Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  187
  Допаѓања:
  79
  Пол:
  Женски
  Agree

  "Ice princess"; "Honey"
   
 11. GoodGirl

  GoodGirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2010
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  7
  И да не заборавам...August Rush :)
   
  На catty му/ѝ се допаѓа ова.
 12. enca.69

  enca.69 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  1.709
  Допаѓања:
  3.447
  ,,Original sin,, ........predobro
   
  На Pamela Daisy и eleni23 им се допаѓа ова.
 13. Mimi

  Mimi Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 ноември 2009
  Пораки:
  20
  Допаѓања:
  75
  " A cinderella story " ; "The ugly truth "; "How to lose a guy in 10 days" ; "Raise your voice" :)
   
  На Pamela Daisy, my heart cry и catty им се допаѓа ова.
 14. Cabala6

  Cabala6 Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 декември 2009
  Пораки:
  22
  Допаѓања:
  7
  A walk to remember i Final destination site delovi:)
   
 15. Katja.efremova

  Katja.efremova Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  658
  Допаѓања:
  89
  Harry potter(detska fantazija no jas prosto go obozavam)nikogas nema da mi skisne 100 pati sum gi gledala delcinjata..isto taka imam navika filmovi koi mi se interesni da gi gledam mngou pati...ama sepak film koj nikogas nema da mi skisne e Head in the clouds(ako ne ste go gledale toplo vi preporacuvam) Original sin isto taka i twilight ama prviot del :)
   
  На lovebrunomars96 му/ѝ се допаѓа ова.
 16. barbiegirl

  barbiegirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2010
  Пораки:
  129
  Допаѓања:
  49
  Секој во кој е Johnny Depp!!! :up:
  Ги имам сите во домашна колекција и редовно ги гледам по не знам кој пат! :D
   
  На JessicaRinaldi89 му/ѝ се допаѓа ова.
 17. tate

  tate Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јануари 2010
  Пораки:
  27
  Допаѓања:
  4
  pa sega vo momentov mi dojde na pamet ''ODNESENO OD VIOROT'''ama toa ne znachi deka samo toj...................ama neka ostane bash toj sega , kako film koj bi go gledala sto pati.......vo ubavo drushtvo se razbira.........
   
  На eleni23 му/ѝ се допаѓа ова.
 18. kristin4e

  kristin4e Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 ноември 2009
  Пораки:
  266
  Допаѓања:
  121
  Па,што знам има многу филмови што не ми се досадни да ги гледам и по 100 пати,ама ако треба да издвојам би ги издвоила филмчињата со Еди Марфи..Да попукаш од смеење.. :lol:
   
 19. angie

  angie Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 ноември 2009
  Пораки:
  389
  Допаѓања:
  242
  The hangover - урнебесна комедија :D The ugly truth, A walk to remember, P.S. I love you, Rat race, The proposal, How to lose a guy in 10 days,What happens in vegas има уште али не ми текнува :? моја препорака е да ги гледате мн се добри :) Кога сум послободна не знам кој попрво да го гледам по не знам кој пат :mrgreen: Позззз
   
  На Pamela Daisy, Beautiful-Princess и lovebrunomars96 им се допаѓа ова.
 20. blondy

  blondy Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 февруари 2010
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  3
  Legally blonde
   
  На Pamela Daisy му/ѝ се допаѓа ова.