1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Филм што ви оставил впечаток..

Дискусија во 'Канта' започната од raww, 31 март 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. raww

  raww Популарен член

  Се зачлени на:
  18 март 2014
  Пораки:
  1.012
  Допаѓања:
  5.828
  Оваа тема ја создадов за да ги напишете филмовите кои ви биле интересни и ви оставиле впечаток. Мене ми остаи A walk to remember i Tres metros sobre el cielo :$
   
 2. omg92

  omg92 Популарен член

  Се зачлени на:
  22 март 2014
  Пораки:
  325
  Допаѓања:
  582
  Пол:
  Машки
  [​IMG]

  Еден од ретките филмови шо ми оставиле силен впечаток. Исто и овој е едниствениот филм на кој имам плачено како мало дете
   
 3. raww

  raww Популарен член

  Се зачлени на:
  18 март 2014
  Пораки:
  1.012
  Допаѓања:
  5.828
  Не ја отвара сликата!
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.