1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Филозовски факултет -социјална работа

Дискусија во 'Образование' започната од white.angel, 19 декември 2012.

 1. white.angel

  white.angel Активен член

  Се зачлени на:
  19 август 2012
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  0
  Дали има некој од 4та година на филозовски факултет од социјална работа ? :)