1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Фитнес без диета??

Дискусија во 'Канта' започната од shaa, 28 ноември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. shaa

  shaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 септември 2010
  Пораки:
  80
  Допаѓања:
  7
  Здраво девојки...сакам да слушнам ваши искуства .... слаба сум имам 52кг но сакам само да го затегнам телото...почнав со вежби а незнам дали да внимавам на исхраната имајки ја во предвид мојата килажа спрема мојата висина од 1.72цм ми треба ваше мисленје....инаку вежбам по дома и повеке внимание обракам на стомачните ...Благодарам
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.