1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Фитнес. . ..

Дискусија во 'Канта' започната од Actress, 21 септември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Actress

  Actress Активен член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2013
  Пораки:
  52
  Допаѓања:
  4
  Јас пак за фитнес.
  Ако одам 6 пати неделно, внимавам на исхраната и пијам час два пати на дена (наутро зелен, а пред вежбање кирколина) за колку време ефектите треба да се забележливи?
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
  Има доволно теми во категорија Фитнес и Диети за твоето прашање, нема потреба од нова тема.
  А кога веќе отворате нова, насловот треба да биде поконкретен.
  Еве една тема, како за твоето прашање :)
  fitnes/za-kolku-vreme-se-oblikuva-teloto-t1107/
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.