1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Фото и сликарска уметност

Дискусија во 'Литература и уметност' започната од Marley, 15 јануари 2010.

 1. Marley

  Marley Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2010
  Пораки:
  1.091
  Допаѓања:
  1.122
  Пол:
  Машки
  Ставете уметничка слика, со или без коментар. Зошто? За ќеиф. Целта? Можда е глупа ама еве од мене нешто за почеток.
  Просто гледајќи ја фотографијата не ми се мисли на ништо...

  [​IMG]
   
  На Bitter-Sweet, SV1911 и ozbilnazena им се допаѓа ова.
 2. Marley

  Marley Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2010
  Пораки:
  1.091
  Допаѓања:
  1.122
  Пол:
  Машки
  [​IMG]
  Не знам што ми текна денес...на Инес...
   
  На SV1911 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Shelea

  Shelea Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  4.229
  Допаѓања:
  42.503
 4. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.815
  were-engaged-request-beach.jpg Нечесто романтики ми се допаѓаат, но сепак ми се допаѓаат.
   
  На I.love.your.lips и danniela5 им се допаѓа ова.
 5. kristin4e

  kristin4e Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 ноември 2009
  Пораки:
  266
  Допаѓања:
  122
  [​IMG]
   
  На danniela5 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.815
  feel the power of the sensibility
  Cello_bridge.jpg
   
 7. MissMarsh

  MissMarsh Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јануари 2010
  Пораки:
  36
  Допаѓања:
  3
  Ми се свиѓа идејата :) Еве една многу убава, моментално ми е позадина.
  [​IMG]
   
 8. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.184
  Пол:
  Женски
  Еве две слики од мене...
  wallpaper-horse-lg.jpg
  nature-wallpaper-90.jpg
   
  Последна измена од модератор: 1 април 2017
 9. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.815
  Кејт МекЕлви ;)
  2571084099_0576104183_o.jpg
   
 10. kristin4e

  kristin4e Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 ноември 2009
  Пораки:
  266
  Допаѓања:
  122
  Еве луѓе!!!Уживајте во мојот избор денеска!!!
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 11. Marley

  Marley Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2010
  Пораки:
  1.091
  Допаѓања:
  1.122
  Пол:
  Машки
  [​IMG]
   
  На SwanMay му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.815
  Луди во љубовта
  1.jpg
   
 13. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.815
  Божик одамна помина.
  Сепак...
  1229918688_ec868ced9dac-ec82b0ed838041.jpg
   
 14. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.815
  Сега.... или подоцна....
  веќе воопшто не е важно
  bg3.jpg
   
  На Elenuskaa му/ѝ се допаѓа ова.
 15. kate21

  kate21 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  4.220
  Допаѓања:
  3.852
  Пол:
  Женски
  Еве нешто од мене ;)
  Beach.jpg
  love.jpg
   
 16. kristin4e

  kristin4e Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 ноември 2009
  Пораки:
  266
  Допаѓања:
  122
  Deep Blue!
  [​IMG]
   
  На Elenuskaa му/ѝ се допаѓа ова.
 17. kate21

  kate21 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  4.220
  Допаѓања:
  3.852
  Пол:
  Женски
  Еве повторно...
  people.jpg
   
 18. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.815
  моќта на Ферарито
  ferrari-575-superamerica.jpg
   
 19. Marley

  Marley Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2010
  Пораки:
  1.091
  Допаѓања:
  1.122
  Пол:
  Машки
 20. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.815
  It must have been love...
  25euzq1.jpg