Фризури за виткана коса

Дискусија во 'Коса' започната од srcekrsacka, 3 јули 2011.

 1. srcekrsacka

  srcekrsacka Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2010
  Пораки:
  2.952
  Допаѓања:
  1.737
  Фризури за виткана коса.

  имам виткана коса, како помала т.е. средношколка постојано ја пеглав, но последниве години си ја сакам како што ми е таква бушава и виткана :D
  кога одам на фризер се случува понекогаш да сменам имиџ до следното миење-обликување ама тоа е се поретко :)
   
  На Black.Beauty му/ѝ се допаѓа ова.