1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Фризури за полуматура

Дискусија во 'Канта' започната од odbojkarka, 29 мај 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. odbojkarka

  odbojkarka Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2011
  Пораки:
  264
  Допаѓања:
  82
  Пол:
  Женски
  Оваа година сум полуматурантка и незнам каква фризура да си направам...феминки ве молам ставете некој слики и предлози за фризури.:))
  Косата ми е подолга од до раменици. Фала однапред.
  Ако има слична ваква тема што не сум ја видела слободно заклулчете ја :D
   
 2. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  3.027
  Допаѓања:
  6.357
  Пол:
  Женски
  Еве овде можеш да прашаш за некоја фризура,мислам дека не е потребна темава: kosa/frizuri-t1717/
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.